Nowa letnia opona Goodyear dla małych samochodów osobowych

16 lutego 2023, 10:43

Nowa opona letnia Goodyear EfficientGrip Compact 2 została zaprojektowana z myślą o optymalizacji osiągów w samochodach kompaktowych. Wprowadzając ten model na rynek, Goodyear uzupełnia ofertę opon na obręcze w rozmiarach 14 i 15 cali. Dzięki szerokiej gamie dostępnych rozmiarów, EfficientGrip Compact 2 jest w stanie obsłużyć ponad 75% obecnego rynku samochodów kompaktowych.

 

W nowym modelu zastosowano technologię Dry Stability, która maksymalizuje powierzchnię styku opony z podłożem. W połączeniu ze zoptymalizowanym wzorem w obszarze barku przekłada się to na lepsze osiągi. Z kolei technologia Wet Grip zapewnia optymalną przyczepność na mokrej nawierzchni dzięki dużej liczbie krawędzi chwytnych, które rozpraszają wodę na powierzchni. Lamele przecinające bieżnik odprowadzają wodę z obszaru styku opony z podłożem, zapewniając przyczepność na całej powierzchni.

Opona EfficientGrip Compact 2 to nowy członek nagradzanej rodziny opon EfficientGrip, w skład której wchodzą EfficientGrip Performance 2, EfficientGrip 2 SUV i EfficientGrip Cargo 2. Segment opon premium stanowi 34% rynku letnich opon dla pojazdów kompaktowych .

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!