Alzura Tyre24 uruchamia nowe funkcje na swojej stronie internetowej

20 grudnia 2022, 13:18

Klienci portalu B2B ALZURA Tyre24 mogą korzystać od niedawna ze sprecyzowanego wyszukiwania opon do pojazdów elektrycznych oraz ze zmienionej funkcji ulubionych dostawców. Aby wprowadzić zaawansowane wyszukiwanie opon do pojazdów elektrycznych, struktura filtra z opcjami wyboru takimi jak „sezon”, „indeks prędkości”, „marka” i „klasa jakości” została uzupełniona o filtr „elektryczny/hybrydowy”.

Dzięki nowemu filtrowi, sprzedawcy mogą wystawiać tylko te opony, które zostały zaprojektowane specjalnie dla pojazdów elektrycznych i hybrydowych lub są dla nich dostosowane dzięki odpowiednim oznaczeniom (Elect, EV, T0, T1, (+) itd.). Po aktywacji filtra bezpośrednio wyświetla się, ile opon jest dostępnych na platformie.

W związku z opiniami klientów platforma B2B ponownie udostępnia funkcję oceny dostawców w zmienionej wersji. Funkcja ta została usunięta wraz z wprowadzeniem nowego modelu cenowego na początku lipca. Po licznych uwagach klientów, którzy życzyli sobie przywrócenia tej funkcji, poprzednia funkcja ulubionych jest ponownie aktywna w nieco zmienionej formie. W profilu dostawcy  mogą teraz oznaczyć danego sprzedawcę za pomocą „Lubię” lub „Nie lubię” zamiast „emotikon”. Klienci mogą uzyskać dostęp do profilu dostawcy poprzez link w szczegółach zamówienia. Podczas wyszukiwania produktów oceny te są wyświetlane w widoku dostawcy z symbolem kciuka w górę lub w dół. Dotychczasowe oceny wystawione już przez klientów za pomocą funkcji emotikon zostały przeniesione do zmienionej wersji, dzięki czemu żadne oceny nie zostały utracone.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!