MotoFocus TV: najczęściej zadawane pytania o wymianę paska rozrządu

25 października 2023, 11:55

Czy warto sugerować się interwałami wymiany układu rozrządu, wyznaczanymi przez producentów samochodów? Dlaczego wciąż stosuje się paski a nie łańcuchy? Odpowiedzi na te i inne, najczęściej zadawane pytania o układy rozrządu, udziela Roman Boluk, specjalista techniczny firmy Continental.

Całość rozmowy można obejrzeć poniżej (przekierowania do konkretnych poruszanych tematów dostępne są w opisie filmu, po otworzeniu go w nowym oknie):

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na platformie YouTube oraz pozostawienia komentarzy pod filmem. Już wkrótce kolejne odcinki programu MotoFocus TV.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

serwisik, 25 października 2023, 12:13 2 -1

przykro tego słuchać. Nic ciekawego nie usłyszałem, jeśli ten człowiek szkoli mechaników, to współczuję uczestnikom

Odpowiedz

Mick, 26 października 2023, 8:49 0 -1

ostre słowa, chyba niepotrzebnie

Odpowiedz

serwisik, 26 października 2023, 9:22 5 0

to jest portal branżowy. oczekiwałbym czegoś konkretnego a nie takiego blablabla. Dla mnie to poziom tanich gazet dla niedzielnych kierowców. Montaż paska zamiast łańcucha zmniejsza ślad węglowy o 4%. Serio? Mechanicy jako przebieg do wymiany paska dodają 50% do licznikowego przebiegu? Jak można takie rzeczy publicznie wygadywać? A już argumenty typu auto zarobkowe (taxi, kurier) albo jazda w zapyleniu to bzdury z drukowanych katalogów z lat 80. Jaka jest różnica pomiędzy jazdą na taksówce a normalnym jeżdżeniem po mieście? Jeśli jeżdżę w górach to też mam częściej wymieniać bo różnice temperatur. Czy on wie jakie są temperatury w górach? Zniknij chłopie i wstydu firmie oszczędź.

Odpowiedz

Barlicki, 27 października 2023, 15:55 2 0

Słabe to prawda

Odpowiedz

Anonim, 28 października 2023, 19:22 2 0

Dno i metr mulu

Odpowiedz