MotoFocus TV: Awarie akumulatorów – jakie są ich najczęstsze przyczyny?

13 września 2023, 12:31

W kolejnym odcinku programu MotoFocus TV mierzymy się z tematem najczęstszych usterek akumulatorów kwasowo-ołowiowych w pojazdach. Jakie są ich przyczyny? Do tablicy został wywołany ekspert techniczny marki VARTA (Clarios), Adam Potępa. Zachęcamy do obejrzenia całego materiału.

Całość rozmowy można obejrzeć poniżej (przekierowania do konkretnych poruszanych tematów dostępne są w opisie filmu, po otworzeniu go w nowym oknie):

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na platformie YouTube oraz pozostawienia komentarzy pod filmem. Już wkrótce kolejne odcinki programu MotoFocus TV.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

no name, 14 września 2023, 8:50 2 0

wszystko elegancko, tylko dlaczego "pierwszy" akumulator żyje 8-10 lat, a następne 3-4 lata ? auto to samo, ładowanie idealne itd

Odpowiedz

J.C.I., 14 września 2023, 14:23 3 0

GENIALNA TECHNOLOGIA PRODUKCJI AKUMULATORÓW. NIKT NA ŚWIECIE IM NIE POTRAFI DORÓWNAĆ. KUPUJESZ AKUMULATOR VARTY LUB BOSCHA I ZARAZ PO KOŃCU GWARANCJI AKUMULATOR SIĘ PSUJE............ GENIALNE, GENIALNE !!!

Odpowiedz

enter, 21 września 2023, 20:33 0 0

Bo w końcu Polska powinna Niemcom wytoczyć pozew zbiorowy za produkcję aut do których trzeba ciągle dokładać.Wyjątkowe produkty te ich auta.

Odpowiedz