Bartosz Zmarzlik dołącza do ekipy MILWAUKEE®

21 czerwca 2022, 10:53

MILWAUKEE powitało w gronie swoich ambasadorów wielokrotnego Mistrza Świata na żużlu – Bartosza Zmarzlika. Najlepszy polski żużlowiec dołączył do grona mistrzów ekstremalnych sportów motorowych – Jakuba Przygońskiego i Erika Caisa, którzy korzystają z narzędzi HEAVY DUTY amerykańskiej marki.

bartosz-zmarzlik Milwaukee

Zespół techniczny Bartosza Zmarzlika został wyposażony w gamę narzędzi MILWAUKEE, a sam Mistrz dołączył do grona ambasadorów marki – przedstawicieli najbardziej wymagających dyscyplin motorowych.

– Żużel to wymagająca dyscyplina. Na torze nie mogę myśleć o tym, czy z moim motocyklem wszystko w porządku – mówi Bartosz Zmarzlik. – Moi mechanicy korzystają ze sprzętu MILWAUKEE. Najlepsza ekipa zasługuje na najlepsze narzędzia – dodaje najbardziej utytułowany z aktywnych polskich żużlowców.

– Od prawie 100 lat dostarczamy specjalistom na całym świecie profesjonalne i niezawodne w każdych warunkach narzędzia. To dla nas duma, że teraz sprawdzą się na torze żużlowym i że do naszej mistrzowskiej ekipy dołączył właśnie Bartek – mówi Janusz Mitko, CEE Regional Marketing Manager w MILWAUKEE.

Bartosz Zmarzlik (ur. 1995 r.) to obecnie najlepszy polski żużlowiec. Jest jednym z dziesięciu zawodników w historii i jedynym Polakiem, który dwukrotnie zdobył złoty medal na Indywidualnych Mistrzostwach Świata (SGP).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!