Nowy dodatek do podłoży plastikowych od marki Standox

23 lutego 2023, 20:41

Marka Standox wprowadziła do swojej oferty łatwy w użyciu dodatek do podłoży plastikowych – VOC Xtreme Plastic Additive U7660. Produkt należy do innowacyjnego systemu Standox Xtreme, który pozwala na suszenie w temperaturze 60°C, 40°C, a nawet 20°C. Dzięki temu jest oszczędny i elastyczny.

Dodatek umożliwia aplikację lakieru bazowego już po 5 minutach odparowania, oszczędzając czas, materiały i energię. Co więcej, jest wszechstronny – można go dodawać do białych, szarych i czarnych odcieni wypełniaczy VOC Xtreme Wet-on-Wet Filler U7650 i VOC Xtreme Filler U7600.

– Pokazujemy profesjonalnym warsztatom lakierniczym, że mogą osiągać rezultaty przy jednoczesnym zachowaniu efektywności energetycznej w swoich serwisach. Stosując nasz nowy dodatek VOC Xtreme Plastic Additive U7660 w połączeniu z wypełniaczami VOC Xtreme Wet-on-Wet Filler U7650 i VOC Xtreme Filler U7600 lakiernicy wybierają najszybszy profesjonalny system do renowacji podłoży z tworzyw sztucznych – powiedział Harald Klöckner, Axalta International Training Leader i Refinish Product Specialist.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!