Nowy dodatek od marki Cromax do podłoży plastikowych

21 lipca 2022, 14:07

Marka Cromax wprowadziła do swojej oferty dodatek AZ9700 Ultra Performance Plastic Additive do podłoży plastikowych, który pomaga warsztatom oszczędzić czas, materiały i energię, a tym samym zwiększa wydajność i rentowność serwisów.

Dodatek AZ9700 Ultra Performance Plastic Additive stanowi część systemu Ultra Performance Energy, który skraca czas naprawy i jednocześnie obniża koszty energii. System bazuje na technologii Axalta, która pozwala na redukcję energii nawet do 70% w przypadku suszenia w 20°C lub 40°C.

– W dobie topniejących marż wydajność pracy jest niezwykle ważna. Nowy dodatek AZ9700 Ultra Performance Plastic Additive pozwala warsztatom na maksymalną wydajność, co przekłada się na większe zyski i mniejsze koszty za energię. Korzyści te docenią wszystkie warsztaty. – powiedział Marcin Masikowski, Axalta Training Coordinator Refinish Systems.

Dodatek AZ9700 Ultra Performance Plastic Additive w połączeniu z podkładem Ultra Performance Non-Sanding Surfacer NS208x oferuje bardzo dobrą elastyczność i przyczepność podczas pracy z najczęściej spotykanymi zewnętrznymi elementami z tworzyw sztucznych, np. zderzakami. Podkład powstał w ramach koncepcji ValueShade, która pozwala dobrać idealny odcień podkładu do każdego koloru lakieru. W rezultacie otrzymujemy lepsze krycie i mniejsze zużycie lakieru bazowego oraz materiałów lakierniczych. To bezpieczne rozwiązanie, zwłaszcza podczas lakierowania białych zderzaków. Co więcej, proces aplikacji mokro-na-mokro oznacza, że nie ma potrzeby wstępnego gruntowania, a lakier można aplikować już po 5 minutach.

– Cromax AZ9700 to łatwy sposób na wydajniejszą pracę warsztatu. Zastosowana w nim technologia przyspiesza pracę z najczęściej naprawianymi plastikowymi elementami nadwozia oraz obniża zużycie energii, co przekłada się na wydajniejszą pracę i większe zyski – wyjaśnia Marcin Masikowski.

Więcej informacji na temat dodatku AZ9700 Ultra Performance Plastic Additive można znaleźć na stronie www.cromax.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!