W Polsce powstaje oddział Yokohama CEE

, 14 maja 2021, 11:04

Yokohama podpisała umowę nabycia 100% udziałów w polskiej spółce ITR CEE Spółka z o.o., która jest hurtowym dystrybutorem zajmującym się importem i sprzedażą opon Yokohamaw Europie Środkowej i Wschodniej. Nazwa polskiej spółki została zmieniona na Yokohama CEE Spółka z o.o.

Yokohama Rubber współpracuje z polską firmą w celu zwiększenia sprzedaży opon YOKOHAMA w Polsce oraz w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Dodanie spółki do korporacyjnej sieci sprzedaży opon YOKOHAMA w Europie ułatwi dalszą ekspansję marki i wzmocni podstawy biznesowe Grupy na rozwijającym się rynku Europy Środkowej i Wschodniej.

Yokohama Rubber wdraża obecnie trzyletni plan zarządzania Yokohama Transformation 2023 (YX2023). Zgodnie z nim dział opon konsumenckich dąży do maksymalizacji wskaźnika sprzedaży opon swojej flagowej marki ADVAN, marki GEOLANDAR dedykowanej SUV-om i pickupom oraz różnych opon zimowych. W tym celu firma rozszerza asortyment rozmiarów tych opon i wdraża strategie produktowe i regionalne, które zwiększą sprzedaż opon odpowiadających specyficznym trendom na każdym regionalnym rynku.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!