AS-PL Italia nawiązuje współpracę z AD Italia

, 8 grudnia 2020, 12:28

Spółka AS-PL Italia została oficjalnym dostawcą dla grupy zakupowej Autodis Italia oraz AD Giadi tworzącej wspólnie grupę AD Italia.

AD Giadi to włoska marka, która powstała z połączenia Autodistribution Italia i Giadi Group. W skład AD Giadi wchodzą dystrybutorzy części zamiennych, tworząc wielką rodzinę pasjonatów i profesjonalistów branży motoryzacyjnej. Sieć bardzo restrykcyjnie podchodzi do wyboru dostawców, z którymi współpracuje. Najważniejsza jest dla nich wysoka jakość produktów, które spełniają europejskie standardy i oczekiwania Klientów.

Grupa zakupowa Autodis Italia rozpoczęła swoją działalność w maju 2017 roku. Od tamtego czasu sukcesywnie się rozwija, rozszerzając swoją działalność we Włoszech. Obecnie za sukces Autodis Italia odpowiada ponad 400 pracowników w 12 biurach zlokalizowanych w północnych, środkowych i południowych Włoszech.

Współpraca AD Giadi i Autodis Italia sprawiła, że AD Italia stała się jednym z ważniejszych filarów branży motoryzacyjnej we Włoszech. Dystrybutorzy spod szyldu AD Italia cieszą się dużym powodzeniem i poszanowaniem wśród profesjonalistów z branży motoryzacyjnej.

AS-PL Italia działa od listopada 2019 roku i od razu bardzo mocno zaznaczyła swoją obecność na włoskim rynku. Dostępność produktów marki AS w tym kraju zwiększyła się, przez co Klienci mają stały dostęp do alternatorów, rozruszników i części najwyższej jakości.

Współpraca z grupą AD Italia to dla nas duży krok – wyjaśnia Maria KotalaThrun, Regionalny Dyrektor Handlowy na region Europy Południowej i Afryki w AS-PL Sp. z o.o.

Naszym celem, od początku działalności AS-PL Italia, było zwiększenie rozpoznawalności marki AS we Włoszech. Teraz, dzięki naszemu zaangażowaniu, zyskujemy zaufanie dużej grupy zakupowej, a także mechaników i właścicieli warsztatów. Liczymy, że współpraca z AD Giadi i Autodis Italia będzie owocna i stale rozwijana. Jesteśmy dumni z tego porozumienia i nie możemy doczekać się tego, co przyniosą kolejne miesiące – informuje Maria Kotala-Thrun

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!