Gelu Manta nowym Prezesem ELIT Polska

, 19 listopada 2021, 15:51

Gelu Manta został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu ELIT Polska. Zastąpił Svena Lundquista, który piastował tę funkcję przez ostatnie trzy lata. Zmiany wprowadzone w zespole zarządzającym mają pozwolić na dalszy rozwój firmy i zapewnić sprawną koordynację pomiędzy ELIT Polska a Grupą LKQ.

Gelu Manta ma ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą produktów motoryzacyjnych i rozwijaniu biznesu na europejskich rynkach, ze szczególnym uwzględnieniem Bułgarii, Chorwacji, Czech, Grecji, Rumunii i Węgier. Zawodowo związany przez wiele lat z takimi firmami jak Philips i Hella, realizował się na kluczowych stanowiskach managerskich. Odpowiadał również za relacje z międzynarodowymi grupami zakupowymi.

Głównym celem na najbliższe lata jest wykorzystanie potencjału dynamicznie rozwijającego się regionu. ELIT Polska jest do tego przygotowana, dysponując dobrze zorganizowanym zapleczem, na które składa się oferta motoryzacyjnych części zamiennych i wyposażenia warsztatowego, w tym znane marki takie jak: Starline, MPM oil, ERA, Optimal i Nipparts. W ramach projektu LKQ ACADEMY, ELIT Polska posiada bazę szkoleniową oraz logistykę z dostępem do magazynów w Niemczech i Pradze (Logistics without borders).

– Funkcja Prezesa Zarządu ELIT Polska to duża odpowiedzialność i wyróżnienie. Zdaję sobie sprawę, że polski rynek motoryzacyjny jest jednym z najszybciej rozwijających się w Europie. Nasi klienci i partnerzy oczekują innowacyjnego podejścia do biznesu oraz efektywnego wsparcia. Wierzę, że wspólną pracą umocnimy naszą pozycję w branży. Czeka nas pasjonujący etap, pełen nowych wyzwań i projektów – mówi Gelu Manta, CEO & President of the Board ELIT Polska.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 20 listopada 2021, 14:10 13 0

Elit część 5 start. Zieeeew

Odpowiedz

Anonim, 20 listopada 2021, 15:47 9 0

Gratulacje. Za pół roku uśmiech zniknie. Zacznie się szukanie pracy.

Odpowiedz

Anonim, 21 listopada 2021, 22:09 7 -1

Podrzucili biedakowi gorącego kartofla, a ten patrząc gdzie wcześniej pracował pomyślał, że złapał Pana Boga za nogi i jest już w Europie, a tu Zonk. Elit w Polce nie istnieje i istnieć nie będzie bo tam zatrudniają odpad z całego rynku. A po drugi jak firma, która kilkanaście lat temu zwinęła się z rynku w czasie najlepszej prosperity, może teraz coś zdziałać. A po trzecie to PH z oddziału z Wa-wy gdy wymienili ekipę nie widziałem od roku w ogóle nie wiadomo czy ten oddział jeszcze działa.

Odpowiedz

qqq ph, 22 listopada 2021, 8:12 4 0

Kiedyś jeździła jakaś panna od nich i opowiadała klientom że elit i inter team będą się łączyć :D

Odpowiedz

Anonim, 22 listopada 2021, 8:14 3 -1

Elit kupuje profila

Odpowiedz

Anonim, 22 listopada 2021, 8:24 1 0

Panna akumulatory rozwozi

Odpowiedz

PH WWA., 22 listopada 2021, 9:24 3 0

To musi być silna kobita :D

Odpowiedz

look, 22 listopada 2021, 10:20 2 0

Panna nie do końca zrozumiała, ale jest ziarno prawdy w tym, co mówiła : LKQ jest właścicielem 26% akcji grupy Mekonomen, do której należy InterTeam

Odpowiedz

Anonim, 22 listopada 2021, 8:49 7 0

... realizował się na kluczowych stanowiskach menadżerskich - .. bo mój mąż z zawodu jest dyrektorem. Rok analizowania sytuacji, rok wdrażania rozwiązań, rok oczekiwań na efekty to 3 lata to mamy o tak potąd. A potem następne odpowiedzialne stanowisko gdzieś w Rumunii.

Odpowiedz

irek, 22 listopada 2021, 12:00 3 0

ale uśmiech jak z kuriera , c'nie ?

Odpowiedz

Norbert, 22 listopada 2021, 16:33 3 0

prezesów boardów presidentów lkq elit ad itp itd coraz więcej a podstawowego towaru na półkach nie ma.

Odpowiedz

Obiektywny, 24 listopada 2021, 21:48 0 0

Ten pan MANTA to ma coś wspólnego z firmą "MANTA" S.A, - sprzęt rtv. i agd z Łodzi ?

Odpowiedz