Delphi wprowadza nowości do Volkswagena

, 10 czerwca 2021, 10:43

Firma Delphi Technologies jako pierwsza wprowadza na rynek nowości do oferty układu hamulcowego do modeli Volkswagena z 2020 roku.

Po ubiegłorocznym wprowadzeniu klocków hamulcowych do 24 zastosowań w ramach strategii „pierwsi na rynku”, firma Delphi Technologies, rok 2021 rozpoczyna od wprowadzenia produktów do kolejnego zastosowania, dotychczas niedostępnego na rynku niezależnym, oferując przednie klocki hamulcowe do modeli Volkswagen Caravelle, Transporter, Multivan i California 2.0D z 2020 roku. To najnowsze uzupełnienie asortymentu przyczyni się do pełniejszego zagospodarowania przez Delphi Technologies rynku najpopularniejszych modeli Volkswagena w całej Europie. Nowe przednie klocki hamulcowe umożliwiają firmie uzyskanie 99,89% pokrycia parku samochodowego dla klocków hamulcowych do pojazdów marki Volkswagen na wielu kluczowych rynkach, takich jak Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Francja i Hiszpania.

Nowe modele samochodów stanowią dla warsztatów znaczące możliwości rozszerzenia świadczenia usług serwisowych. Sprzedaż poprzedniej, wprowadzonej na rynek w 2016 roku generacji modelu Volkswagen Transporter osiągnęła w Europie poziom ponad 300 000 pojazdów. Najnowszy model, który już w 2021 roku zdobył nagrody branżowe, najwyraźniej powtórzy sukces wersji z 2016 roku. Dzięki działaniom Delphi Technologies, klienci na rynku części zamiennych mogą szybciej uzyskać dostęp do nowych usług naprawczych – może to być czynnikiem decydującym dla właścicieli pojazdów, dla których nowe modele Volkswagena stanowią bezpieczniejszą alternatywę podróżowania. Zwiększona eksploatacja pojazdów będzie wymagała napraw szybszych niż przewidywane.

– Nadal koncentrujemy się na wspieraniu działalności naszych klientów, zapewniając  pokrycie parku samochodowego oraz wprowadzanie produktów na rynek jako pierwszy dostawca.. Dzięki temu warsztaty mogą świadczyć dodatkowe, opłacalne usługi naprawcze szybciej niż konkurencja – wyjaśnia Jean-Francois Bouveyron, Wiceprezes Delphi Technologies Aftermarket Europa, Środkowy Wschód i Afryka.

Klocki hamulcowe Delphi Technologies są opracowywane w oparciu o wiedzę z segmentu OE, dzięki czemu spełniają standardy bezpieczeństwa i wydajności – tak jak części produkowane na pierwszy montaż. Dzięki stosowanej przez Delphi Technologies koncepcji „wszystko w jednym pudełku” części są dostarczane z niezbędnymi akcesoriami, których mechanicy potrzebują do szybkiej i prawidłowej wymiany części.

Więcej informacji na temat wiodących na rynku podzespołów układów hamulcowych firmy Delphi Technologies można znaleźć na stronie: https://www.delphiautoparts.com/pol/pl/category/uklad-hamulcowy

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!