Nissens wprowadza do oferty elektryczne pompy wody

, 29 maja 2020, 8:40

Nissens wprowadził do swojej oferty elektryczne pompy płynu chłodzącego, które będą dostępne od lipca br. Nowa linia produktowa zawiera zarówno pomocnicze elektryczne pompy wody, jak i pompy główne i obejmuje 35 najbardziej popularnych referencji na europejskim rynku.

Wprowadzenie elektrycznych pomp wody do oferty Nissens jest zgodne z założoną wcześniej strategią rozwoju linii produktowych Nissens.

– Zaimplementowaliśmy funkcję bezpieczeństwa we wszystkich naszych pompach wody, która zapewnia, że pompa nie przegrzeje się, jeśli wirnik będzie blokowany. Jeżeli tak się stanie, nasze produkty przejdą w stan pracy na niskim ciśnieniu i ograniczą natężenie prądu. Jest to funkcja, która daje wyraźną korzyść właścicielom pojazdów. – powiedział wiceprezes Nissens Automotive, Klavs T. Pedersen.

Firma wdrożyła standard ‘First Fit’ w ofercie elektrycznych pomp wody, który ma na celu skrócenie czasu instalacji.

– Standard ‘First Fit’ to jedna z największych wartości dodanych dla mechaników pracujących z naszymi produktami. Podczas wymiany pompy wody sama pompa rzadko jest głównym kosztem – jest nim czas spędzony na jej wymianie. Dlatego w Nissens skupiono się na łatwości i szybkości montażu. Aby to osiągnąć, śruby są dołączane do opakowania z produktem (jeżeli jest to wymagane). Ponadto, niezbędne wsporniki są dodane do produktów, które tego wymagają. Wsporniki są niezbędne podczas instalacji wybranych pomp, a jeśli nie są dołączone do produktu, wtedy mechanicy będą musieli poświęcić dodatkowy czas i koszt na pozyskiwanie ich z innych źródeł – podsumowuje Klavs T. Pedersen.

Gama elektrycznych pomp wody Nissens obejmuje 35 referencji, które pokrywają większość europejskiego parku samochodowego. Pompy wody Nissens są częścią koncepcji ‘First Fit’ Nissens, co oznacza, że ​​są dostarczane ze śrubami i wspornikami, w celu łatwego i szybkiego montażu. Wszystkie pompy wody Nissens charakteryzują się jakością porównywaną do OE.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Tad., 4 czerwca 2020, 9:23 6 0

ciekawy temat - ASO jest drogie

Odpowiedz

Anonim, 4 czerwca 2020, 9:27 4 0

zgadzam sie, ASO to jakiś kosmos

Odpowiedz