Gates wprowadza nową aplikację z katalogiem

, 20 lutego 2020, 12:30

Gates wprowadza nową aplikację mobilną, która zapewnia użytkownikom szybki dostęp do oferty części zamiennych do samochodów. Aplikacja Gates Automotive Catalogue jest już dostępna.

Aplikacja Gates Automotive Catalogue oferuje udoskonalone funkcje i poziomy obsługi niedostępne na komputerach i w przeglądarkach mobilnych, na przykład:

  • Skaner kodów kreskowych: po zeskanowaniu kodu kreskowego na opakowaniu produktu Gates użytkownicy uzyskują dostęp do zdjęć danej części, informacji o jej zastosowaniach, wskazówek montażowych Tech Tips i biuletynów technicznych zawierających informacje umożliwiających redukcję czasu obsługi zarówno mechanikom jak i dystrybutorom.
  • Dodatkowy sposób wyszukiwania: użytkownicy mogą wyszukiwać paski, koła pasowe i przewody elastyczne według rozmiaru lub innych właściwości — niezależnie od zastosowania.
  • Porównywarka: użytkownicy mogą wyświetlić i porównać listę podobnych produktów i zestawów, aby dokonać bardziej świadomego wyboru.
  • Automatyczna historia wyszukiwania: aplikacja automatycznie zapisuje historię ostatnio wyszukiwanych produktów, aby umożliwić użytkownikom łatwy dostęp do danych i przypomnienia o najpopularniejszych produktach.

Nowa aplikacja Gates Automotive Catalogue wprowadza zupełnie nowy poziom obsługi dla naszych klientów. Udoskonalone funkcje i narzędzia oferują użytkownikom znaczne korzyści, dzięki którym aplikacja powinna się spodobać zarówno handlowcom, jak i mechanikom – mówi Sam De Win, Gates technical support & data manager Automotive Replacement, EMEA.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!