Wielki Finał AP EXPERT 2019 – znamy zwycięzców

, 12 września 2019, 15:16

Już po raz szósty odbył się Wielki Finał AP EXPERT 2019. Tym razem uczestnicy zostali zaproszeni do Hotelu Warszawianka i na Tor Modlin. Całość zmagań finałowych poprowadził Irek Bieleninik – konferansjer i dziennikarz.

Finał teoretyczny 6. edycji AP EXPERT wyłonił najlepszych 10 uczestników, którzy walczyli podczas zmagań praktycznych o pulę nagród o wartości prawie pół miliona złotych, w tym o nagrodę główną – samochód osobowy SEAT Arona FR 1,5 TSI 150 KM. Oprócz emocji i wielkich oczekiwań na wyłonienie „Wybitnego Wśród Ekspertów”, wszyscy uczestnicy odwiedzili targi branżowe, gdzie zdobyli informacje o ofercie sprzedażowej dostawców, a także mogli zapoznać się z nowinkami technicznymi na rynku.

Zaproszeni finaliści, a było ich w tym roku 150, skorzystali z potencjału, jaki niesie Tor Modlin. Do dyspozycji były trasy off-roadowe o różnym stopniu trudności, a także kilka modułów ze szkolenia z bezpiecznej jazdy oraz przejazdy sportowe. Szkolenia z technik bezpiecznej jazdy wielu kierowcom uświadomiły ogrom ryzyka, jakie czeka na nas podczas śliskiej nawierzchni, nawet przy prędkości 50 km/h.

Do niektórych szczęście uśmiechnęło się bardziej – 12 osób z najlepszymi czasami na strefie bezpiecznej jazdy otrzymało w nagrodę szaleńczy przejazd z Leszkiem Kuzajem lub Marcinem Turskim. Dopełnieniem rajdowych emocji były także niedzielne przejazdy z Łukaszem Byśkiniewiczem w jego rajdowym Hyundaiu i20. W zabytkowej prochowni swoją prelekcję poprowadził także Jarosław Kazberuk, kierowca i pilot rajdowy w Rajdzie Dakar, Camel Trophy czy Rajdzie Transsyberia.

Wieczorna Gala to zwieńczenie wydarzenia i zakończenie promocji AP EXPERT. Irek Bielninik przywitał wszystkich gości w imieniu Zarządu Auto Partner i Prezesa Aleksandra Góreckiego oraz wzniósł toast, gdyż Wielki Finał przypadał na Dzień Mechanika, który to Auto Partner wpisał do swojego kalendarza na dzień 7 września.

W tym roku tytuł otrzymał warsztat AUTO-BOGUS BOGUS WIESŁAW, reprezentowany przez pana Łukasza Bogusa. To już drugi samochód wygrany przez tego uczestnika w promocjach AP EXPERT.

Ranking AP EXPERT 2019:

Duży Finał:

  1. miejsce – AUTO-BOGUS BOGUS WIESŁAW
  2. miejsce – ADAM-SERWIS ADAM SOBISZ
  3. miejsce – PROAUTO S.J. J. PUTERKO, M. OGONOWSKI
  4. miejsce – P.U.H. AUTO NAPRAWA-OSTROWSKI MARIUSZ OSTROWSKI
  5. miejsce – RAFAŁ PISKORZ MECHANIKA POJAZDOWA

Mały Finał:

  1. miejsce – F.H.U. BH-TRANS INŻ. BARTOSZ HILA
  2. miejsce – SKODAR-AUTO ANDRZEJ ZARĘBA
  3. miejsce – WARSZTAT SAMOCHODOWY SZUKAŁA EDWARD
  4. miejsce – PHUP AUTO-USŁUGI R. SOPALA S.C.
  5. miejsce – MOTO GABRA SP. Z O.O.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!