Oleksowicz wśród najlepszych menadżerów roku 2019

, 4 lipca 2019, 11:27

Miesięcznik Home & Market w czerwcowym wydaniu opublikował listę 25 najlepszych menadżerów roku 2019. Jednym z wyróżnionych został Maciej Oleksowicz, Prezes Zarządu Inter Cars SA. 

Home & Market to miesięcznik gospodarczy dla menedżerów wyższego szczebla. Publikuje zestawienia i analizy branżowe oparte na wynikach finansowych największych firm. Gazeta w swoim czerwcowym wydaniu opublikowała listę 25 najlepszych menadżerów roku 2019. Wśród nich zalazł się Maciej Oleksowicz, Prezes Zarządu Inter Cars.

W swoim uzasadnieniu redakcja doceniła wkład Macieja Oleksowicza w budowaniu silnej i rozpoznawalnej marki na konkurencyjnym rynku.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 6 lipca 2019, 21:38 1 0

Silna marka została zbudowana już dawno, ale teraz już widać symptomy przegrzania co widać w terenie. Klasyczny przykład z podręcznika marketingu i zarządzania okres Dojna Krowa ma się ku końcowi, pytanie, czy zarząd ma pomysł jak nie wejść na trwałe w kolejny etap.

Odpowiedz