Nowość w ofercie KAMOKA – filtry cząstek stałych

, 26 czerwca 2019, 11:25

Filtry cząstek stałych od wprowadzenia normy Euro 4 są elementem każdego silnika o zapłonie samoczynnym, a od roku 2018 także aut z silnikiem o zapłonie iskrowym. KAMOKA właśnie wprowadziła na polski rynek zamienniki oryginalnych filtrów cząstek stałych.

Nowa oferta pokrywa zapotrzebowanie na filtry montowane w niemal wszystkich pojazdach osobowych i obejmuje fabrycznie nowe (nieregenerowane) tzw. suche i mokre filtry cząstek stałych, których pojemność oraz warunki regeneracji są identyczne z oryginalnymi.

– Nowe regulacje prawne zniechęcają klientów i mechaników do wycinania filtrów cząstek stałych z aut i bardzo dobrze, bo jest to bardzo szkodliwe dla zdrowia i wpływa na komfort życia każdego z nas – powiedział Tomasz Kępiński, Prezes Zarządu firmy Entertrade, właściciela marki KAMOKA.

Obecnie oferta KAMOKA obejmuje 23 referencje filtrów cząstek stałych (DPF). Asortyment jest systematycznie rozszerzany o nowe referencje.

Obecnie oferta DPF dotyczy aut z grupy VAG (Seat, Skoda, VW, Audi) z silnikami 1.9, 2.0 i 3.0 TDI, a także modeli użytkowych (T5 i Crafter), grupy PSA (1.6, 2.0, 3.0 HDi), BMW (1.6d, 2.0d i 3.0d), Ford (1.6 i 2.0 TDCi), Fiat/Alfa Romeo (1.3, 1.9 Multijet i 3.0 JTD), GM (1.3 CDTI), Volvo (D5), IVECO (2.3 i 3.0) oraz Mercedes (2.1 i 3.0 CDI).

Produkty są już dostępne w ofercie dystrybutorów KAMOKA.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!