Otwarcie nowej siedziby działu handlowego i magazynu AS-PL

, 24 października 2018, 13:49

Odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby działu handlowego i magazynu w kompleksie Panattoni Park Gdańsk. Powierzchnia nowej lokalizacji wynosi 3500 m.kw. z czego 500 m.kw. przypada na część biurową działu handlowego.

Przeniesienie działu handlowego do nowego obiektu ma pozwolić na szybszą realizację zamówień dla dystrybutorów. Dodatkowo magazyn z przygotowanymi rampami dla pojazdów ciężarowych, jest w stanie pomieścić dużą część zaopatrzenia.

Zaproszeni goście zjawili się przed nową siedzibą. Po krótkim wstępie, uczestnicy wznieśli toast, a następnie zostali zaproszeni na poczęstunek. Gospodarz wydarzenia Paweł Kotala, oprowadził przybyłych gości wskazując stanowiska pracy Działu Handlowego oraz Magazyn.

– Otwarcie nowej siedziby było podyktowane chęcią zwiększenia dostępności naszych produktów, która wynika ze stałej ekspansji na nowe rynki w Europie i na Świecie – mówi Paweł Kotala, dyrektor Działu Handlowego w AS-PL Sp. z o.o. Firma rozwija się bardzo dynamicznie, a co za tym idzie, zwiększamy także zasoby personalne potrzebne do obsługi nowych rynków. Stąd też potrzeba rozbudowy zarówno przestrzeni biurowych, jak i magazynowych – dodaje Paweł Kotala.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!