SKF przedstawia nową grupę produktową w swojej ofercie

, 26 września 2018, 9:00

Na targach Automechanika we Frankfurcie firma SKF zaprezentowała nowości w swoim portfolio – elementy układu kierowniczego i zawieszenia. 

Aktualna oferta SKF obejmuje szereg grup produktowych dla branży motoryzacyjnej. To między innymi elementy układu napędowego, w tym rozrządu łańcuchowego i paskowego, pompy wody, części układu przeniesienia napędu oraz zestawy przydatnych przy ich wymianie narzędzi i środków smarnych.

– Nasi inżynierowie od lat współpracują z projektantami samochodów, co przekłada się na wiedzę dotyczącą powstających konstrukcji. Dzięki temu możemy przygotować rozwiązania pasujące do stawianych oczekiwań. Jednocześnie znamy specyfikę, a tym samym oczekiwania, tego rynku. Stąd właśnie decyzja o poszerzeniu naszej oferty o nową grupę produktów – mówi Katarzyna Skowronek z SKF.

Na targach Automechanika 2018 ekspozycję stoiska SKF zdominowały poszczególne elementy układu kierowniczego i zawieszenia. Od sworzni i tulei wahacza, poprzez łączniki stabilizatora i wahacze po końcówki i drążki kierownicze.

Już teraz do katalogu SKF zostało wprowadzonych 900 referencji z nowej grupy produktowej. Jeszcze w tym roku dołączy do nich kolejnych 1600 pozycji, co pozwoli na pokrycie 80 proc. parku użytkowanych dziś pojazdów. Są to marki należące do koncernów europejskich i japońskich.

– Nowe produkty dostępne są w kompletnych do montażu zestawach, a oznakowane opakowania – odpowiednio zabezpieczone na czas transportu i magazynowania. Niezmiennie też zapewniamy pełne wsparcie techniczne w zakresie wyboru odpowiedniej referencji czy procedury naprawy – dodaje Tomasz Ochman z SKF.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!