Nowość Würth: Puder Spray do wykrywania przecieków

, 31 sierpnia 2018, 9:59

Firma Würth Polska zaprezentowała Puder Spray – szybkoschnący, biały spray proszkowy służący do wykrywania ciężkich do znalezienia nieszczelności w układach zasilanych płynami.

Pomaga on dokładnie zlokalizować źródła wycieku wody, oleju czy paliwa w nadwoziu, chłodnicy, bloku silnika, obudowie skrzyni biegów, wspomaganym układzie kierowniczym, przewodach paliwowych, rurach, pompach, drzwiach, oknach i uszczelkach bagażnika.

Sposób użycia: należy natrysnąć cienką warstwę preparatu w pobliżu miejsca prawdopodobnego źródła przecieku. Po odparowaniu rozpuszczalnika struga płynu wskazująca źródło przecieku będzie widoczna na powierzchni preparatu. Po użyciu puder jest łatwy do usunięcia.

Produkt dostępny jest w opakowaniu 400 ml. Należy używać go w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Proszku nie należy wdychać, sugeruje się stosowania maski przeciwpyłowej. Produkt nie zawiera smaru ani silikonu. Art. nr 0890200400.

Więcej informacji o produkcie można uzyskać od przedstawicieli handlowych Würth Polska, w sklepach stacjonarnych oraz sklepie internetowym.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!