Nowość w ofercie Auto Partner – części NK PRO

, 15 czerwca 2018, 14:53

Marka NK PRO niedawno zaistniała na rynku polskim. Producent wprowadził do oferty części układu zawieszenia. Proces wdrożenia na rynek był poprzedzony badaniami, analizami oraz przeprojektowywaniem oryginalnych części do układu kierowniczego i zawieszenia.

Łącznik stabilizatora NK PRO pokryto powłoką z chromu Cr+3. Dla wszystkich pozostałych części zastosowano kataforezę (malowanie elektroforetyczne). Oba te procesy zapewniają odporność na korozję, wymaganą w celu spełnienia surowych standardów NK PRO.

Osłony przegubów kulowych NK PRO są przezroczyste i wykonane z poliuretanu, dzięki czemu są mniej narażone na działanie czynników chemicznych i są w stanie wytrzymać ekstremalne temperatury, osiągające nawet -60 stopni C.

Synergiczne połączenie białych stałych smarów stworzono z myślą o tłumieniu znacznych obciążeń i zmniejszaniu zużycia. Smar taki wyjątkowo dobrze radzi sobie w ekstremalnych temperaturach (od -45 do +130 stopni C), oferując jednocześnie zabezpieczenie przed korozją.

Części NK PRO posiadają wydłużony do 5 lat okres gwarancji.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

sf_motoserv, 19 czerwca 2018, 14:24 1 0

ale jaja.............. kusi mnie cos napisac ale powstrzymam sie. dobre!!!

Odpowiedz