Nowy katalog uszczelnień olejowych Payen

, 7 maja 2018, 15:51

Federal-Mogul Motorparts opublikował nowy katalog uszczelnień olejowych Payen. Znajdziemy w nim 120 nowości oraz tysiące innych produktów do pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Katalog CATPA1801 został przygotowany w ośmiu językach, w tym po polsku. Oferta składa się z 13300 pozycji uszczelnień prowadnic zaworowych, 7700 uszczelnień wałków rozrządu i 15900 uszczelnień wału korbowego. Katalog można przeglądać w internecie lub bezpłatnie pobrać ze strony www.fmecat.com.

– Nowy katalog uszczelnień olejowych Payen prezentuje coraz bardziej rozbudowaną ofertę do wielu pojazdów, od aut osobowych po ciężarówki. Układ katalogu jest bardziej intuicyjny, a przy tym zapewnia elastyczność i łatwość wyszukiwania części. Chcemy oferować klientom znacznie więcej, niż popularne produkty używane na całym świecie. – mówi Alexis Goslin, Business Director, Sealing, Engine and Underhood Service z Federal-Mogul Motorparts EMEA.

Katalog można przeglądać w oparciu o wybór pojazdu lub silnika. Przejrzysty wykaz uszczelnień jest wyświetlany według ich wymiaru lub referencji. W nowym katalogu znajdziemy również podkładki, o-ringi i zestawy uszczelnień olejowych. Katalog Payen obejmuje produkty serwisowe z serii Pro-fit.

Podobnie jak w przypadku innych marek Federal-Mogul Motorparts, Payen oferuje dodatkowe wsparcie techniczne w formie filmów instruktażowych i broszur.

– Poprawny wybór i dostawa części to zasadnicza sprawa. Jednak naszym celem jest również pomoc w montażu i większa dokładność poprzez dostarczanie prostych instrukcji i praktycznych porad – dodaje Goslin.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!