Dekoder VIN – nowość w Katalogu Online IC

, 7 maja 2018, 9:08

W Katalogu Online, aplikacji Inter Cars wspierającej komunikację z odbiorcami hurtowymi, jest już dostępny Dekoder VIN. 

Aktualnie w bazie danych znajduje się ponad 70% pojazdów. Numer VIN można wpisać w widoku głównym, w katalogu pojazdów osobowych i ciężarowych lub przy pomocy widoku dostępnego po naciśnięciu kafelka VIN. Numer VIN zeskanować można także bezpośrednio z dowodu rejestracyjnego przy pomocy skanera 2D lub kamerki internetowej o odpowiedniej jakości (najlepiej z funkcją autofocus).

W wyszukiwaniu według VIN działa również historia wyszukiwania, a także „Dodawanie do ulubionych” wybranego numeru VIN. Po poprawnym zdekodowaniu numeru VIN, system wyświetli drzewo grup towarowych. Podobnie jak w innych miejscach programu, również tutaj działa funkcja polegająca na wyszukiwaniu znak po znaku. Ułatwia to znalezienie odpowiedniej grupy towarowej.

Dostępna jest także zakładka „Grafika”, pozwalająca wyświetlić większość dostępnych grafik według innych kategorii. Po wybraniu interesującej grafiki (można ją powiększyć w osobnym oknie) wskazujemy interesujące elementy. Poniżej grafiki pojawią się ich numery OE, natomiast w oknie głównym towary powiązane po kodach OE z towarami Inter Cars SA.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

bb11, 7 maja 2018, 22:04 0 -5

ale mi nowość w innych katalogach innych hurtowni dostępny od dawna, w Gordonie od ponad roku

Odpowiedz

Alex, 8 maja 2018, 18:28 0 -2

Tylko jakie bzdury pokazuje

Odpowiedz

Aruś, 8 maja 2018, 20:40 3 0

To chyba sam się tam wyświetliłeś !

Odpowiedz

MarekLbn, 7 maja 2018, 22:14 2 0

W katalogu IC to prawde mówiąc też nowość która ma już parę miesięcy.. tak czy innaczej przydatna funkcja

Odpowiedz

Bartek, 10 maja 2018, 12:32 0 0

Bardzo przydatne, niestety są duże błędy np w porównaniu z płatnym partlinkiem24. Wiele zamienników jest nie dopisanych jeszcze i często są błędy nawet w prostych filtrach. Ale zawsze to lepiej niż nic.

Odpowiedz

Naprawiacz, 10 maja 2018, 15:26 1 0

Profile mają od dawna i to nie tylko dekoder VIN, co prowadzi do "mniej więcej" do modelu, tylko podają od razu konkretne auto i rysunek techniczny.

Odpowiedz

xone, 10 maja 2018, 19:01 1 0

neistety wiele części zamawiany wg tego nie pasuje. hamulce, łożyska zawieszenie psu w buty

Odpowiedz