Auto Partner wprowadza końcówki tłumików dwóch producentów

, 10 kwietnia 2018, 14:04

W połowie kwietnia Auto Partner SA wprowadzi do sprzedaży końcówki tłumików dwóch producentów – Ulter-Sport oraz Vertex.

Ulter-Sport jest polskim producentem tłumików i końcówek sportowych uniwersalnych oraz dedykowanych, stosowanych również w oryginalnym wyposażeniu aut koncernów samochodowych. Firma aktywnie i dynamicznie rozwija produkcję dla potrzeb segmentu automotive w zakresie dostaw komponentów do układów wydechowych będących pierwszym wyposażeniem samochodów, posiada certyfikat ISO 9001:2000, a do jej klientów należą m.in. Fiat, Alfa Romeo, Ford, VW oraz Škoda.

Vertex jest dystrybutorem końcówek układów wydechowych. W jego ofercie handlowej znajdują się uniwersalne końcówki układów wydechowych pasujące do większości marek samochodowych.

Z pełnym asortymentem końcówek tłumików marek Ulter-Sport i Vertex, dostępnych w ofercie Auto Partner zapoznać się można na stronie internetowej dystrybutora, u przedstawicieli handlowych bądź w najbliższym oddziale Auto Partner SA.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Kamil123Gorzow, 11 kwietnia 2018, 9:46 2 0

Ulter spoko, dobra wiadmosoc. ale ten vertex to juz nigdy nie zaloze klientowi.

Odpowiedz