Nowości w ofercie Inter-Team

, 5 marca 2018, 12:41

Oferta Inter-Team została poszerzona o nowy asortyment. Są to regenerowane przekładnie kierownicze i pompy wspomagania DRI firmy Borg Automotive.

Borg Automotive to producent i sprzedawca regenerowanych części samochodowych. W procesie regeneracji wadliwe elementy produktu zamieniane są na pełnowartościowe, przez co przywracane zostają pierwotne parametry istotne dla działania urządzenia. Jest to najwyższy stopień recyklingu wydłużający czas życia produktu i wywierający minimalny wpływ na zanieczyszczenie środowiska.

W ofercie Inter-Team dostępne są regenerowane przekładnie kierownicze i pompy wspomagania DRI, jednej z trzech marek BORG AUTOMOTIVE.

– Wprowadzenie asortymentu DRI pozwala nam zaoferować Klientom szerszą gamę produktów wysokiej jakości i zaspokoić ich oczekiwania – mówi Maciej Reperowicz, Product Manager Inter-Team odpowiedzialny za wprowadzenie produktów do oferty dystrybutora.

 

Regenerowane przekładnie kierownicze i pompy wspomagania DRI przechodzą testy, a ich produkcja odbywa się zgodnie z certyfikatem ISO: 9000- i 14001. Posiadają również 2-letnią gwarancję.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!