EcoPro – nowa gama lamp roboczych Philips

, 20 lutego 2018, 8:19

Philips wprowadza do swojej oferty kolejne lampy robocze LED. Modele z nowej linii EcoPro wyróżniają się wieloma parametrami podnoszącymi komfort pracy mechanika samochodowego.

Linia lamp roboczych Philips EcoPro składa się z trzech modeli: EcoPro20, EcoPro40 i EcoPro50. Kolejne symbole oznaczają nie tylko różne parametry, ale też odmienne konstrukcje obudowy i mocowania.

EcoPro20 można nazwać kieszonkową latarką. Cztery diody LED o łącznej mocy 2 W emitują światło o strumieniu 200 lumenów. Ruchoma podstawa, którą wyposażono dodatkowo w magnes do stabilnego zamocowania, pozwala na regulację lampy w zakresie 180 stopni. Składany uchwyt umożliwia jej zawieszenie i pełen obrót wokół własnej osi. Lampa EcoPro20 ładowana jest za pomocą USB, a jej maksymalny czas pracy wynosi 3,5 godziny.

Drugi model – EcoPro40 – swoim kształtem przypomina znany już z oferty Philips PenLight. Źródło światła składa się z sześciu diod LED o łącznej mocy 3 W, które można wykorzystywać w dwóch trybach – normalnym (300 lm) i eco (100 lm). W obudowie lampy umieszczono dwa typy mocowania – za pomocą magnesu i obracanego o 360 stopni haczyka. Model EcoPro40 można ładować poprzez USB lub gniazdko elektryczne 230V. Czas pracy wynosi do trzech godzin, przełączenie na tryb eco przedłuża działanie o kolejne pięć godzin.

Ostatnią pozycją w nowej linii lamp roboczych Philips jest EcoPro50. Tutaj dla odmiany zastosowano tylko jedną diodę LED, ale o wartości aż tysiąca lumenów (10 W). W zależności od potrzeb można też skorzystać z trybu eco (500 lm/5 W). Czas pracy baterii wynosi odpowiednio trzy i sześć godzin. Pełne naładowanie zajmuje pięć godzin, ale można kontynuować jej używanie po podłączeniu do power banku. Obudowa lampy EcoPro zawiera magnes mocujący oraz rączkę o zmiennym kącie ustawienia.

Modele z linii EcoPro, podobnie jak wszystkie lampy robocze Philips, są zabezpieczone przed specyficznymi warunkami pracy w warsztacie, jak pył, smary, płyny i inne zanieczyszczenia. Ich obudowa wykonana jest z najwyższej jakości materiałów odpornych na przypadkowe uderzenia lub upadek na podłogę (modele EcoPro20 i EcoPro40 mają stopień ochrony IK07, model EcoPro50 IK08).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Fragles, 22 lutego 2018, 8:38 0 0

Ciekawe, ile to cudo kosztuje?

Odpowiedz