Nowe referencje klocków hamulcowych TOMEX

, 12 lutego 2018, 12:42

Polski producent elementów układu hamulcowego wprowadził w ostatnim czasie do swojej oferty kilkadziesiąt referencji klocków.

Wśród wdrożonych nowości znajdują się pozycje przeznaczone zarówno do aut europejskich m.in. Citroën C-Elysee, Peugeot 301, Opel Astra K, BMW 2, Fiat 500L, Ford Mondeo V, jak i azjatyckich np. Toyota Auris, Mazda CX-5 czy Lexus IS.

– Coroczne i konsekwentne wprowadzanie do naszej oferty około stu nowych referencji jest stałym elementem naszego dynamicznego rozwoju. Obserwujemy zmieniający się rynek, a wprowadzane nowości są odpowiedzią także na trendy jakich jesteśmy świadkami. Dlatego też na liście naszych ostatnich wdrożeń znalazły się pozycje do coraz popularniejszych w Europie aut hybrydowych takich jak Toyota Prius czy Chevrolet Volt oraz elektrycznych m.in. Nissan Leaf – powiedział Bartosz Nowak, Kierownik Sprzedaży TOMEX Hamulce.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Praktyk, 15 lutego 2018, 20:42 1 0

Elektryków na razie u nas jak na lekarstwo, ale chapeau bas, że firma patrzy w przyszłość!

Odpowiedz