Konkurs Motointegrator.com dla warsztatów

, 22 stycznia 2018, 14:23

Motointegrator prowadzi nowy konkurs dla warsztatów! Serwisy, które podczas trwania akcji zdobędą 25 opinii, dodanych przez klientów na www.motointegrator.com mają szansę wygrać pakiet gadżetów i materiałów promocyjnych dla warsztatu.

Faktem jest, że opinie klientów pracują na sukces serwisu. Kierowcy chętniej umawiają wizyty w p­­olecanych warsztatach, szukają rekomendacji w internecie, wybierają mechaników z większą liczbą pozytywnych opinii. Dlatego to ważne, aby zachęcać zadowolonych klientów do dodania oceny warsztatu i umacniać tym samym pozycję godnego zaufania specjalisty w swojej dziedzinie.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
Uzyskać 25 nowych opinii dodanych na www.motointegrator.com przez klientów serwisu i dać sobie szansę na zdobycie pakietu gadżetów do auta oraz materiałów promocyjnych dla warsztatu.

Konkurs trwa do 31.03.2018 r., liczba pakietów jest limitowana. Regulamin konkursu dostępny jest na my.motointegrator.com, po zalogowaniu się do swojej Strefy Warsztatu.

Twojego warsztatu nie ma jeszcze w Motointegratorze?
Dołącz do wyszukiwarki i zwiększ zasięg dotarcia oferty do klientów. Zaloguj się do Strefy Warsztatu, używając hasła i loginu do IC Katalogu i w kilku prostych krokach aktywuj swoją wizytówkę. Wyszukiwarka dostępna jest za darmo dla wszystkich warsztatów w Polsce.

Więcej informacji o ofercie Motointegratora znaleźć pod tym adresem https://motointegrator.com/pl/pl/s/dolacz-do-nas

Komentarze

Brak komentarzy!