Young Car Mechanic – nowe miejsce krajowego finału i strona www

, 19 stycznia 2018, 12:55

Wraz z początkiem roku wystartowała nowa strona konkursu Young Car Mechanic. Organizatorzy rywalizacji oprócz odświeżenia szaty graficznej serwisu, zapewnili również zmiany, jak choćby nowa lokalizacja finału krajowego.

Organizatorzy konkursu Young Car Mechanic przygotowali odświeżoną wersję serwisu poświęconego tej inicjatywie. Pod adresem http://youngcarmechanic.eu/ znaleźć można wszystkie niezbędne informacje dotyczące konkursu, zapoznać się z materiałami dotyczącymi poprzednich edycji, a także zgłosić udział placówki w tegorocznej rywalizacji. Serwis charakteryzuje się przejrzystym i czytelnym designem, który jest przyjazny użytkownikom.

Kolejną niespodzianką przygotowaną przez inicjatorów Young Car Mechanic jest miejsce rozegrania finału krajowego. Areną, na której zmierzą się młodzi adepci sztuki naprawy samochodów będą Międzynarodowe Targi Poznańskie, które w dniach 5-8.04.2018 gościć będą Poznań Motor Show. Impreza wydaje się być znakomitym miejscem do promocji zawodu mechanika, podnosząc jednocześnie prestiż konkursu. Zwycięzcy rywalizacji krajowych będą mieli zaszczyt reprezentowania Polski na międzynarodowym finale, który odbędzie się w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Czosnowie. Wezmą w nim udział również reprezentacje młodych mechaników między innymi z Litwy, Łotwy, Estonii i Bułgarii.

Komentarze

Brak komentarzy!