Nowy numer Wiadomości IC już dostępny

, 21 grudnia 2017, 8:27

Nowy, 74. numer Wiadomości IC, jest już dostępny dla wszystkich pasjonatów motoryzacji i tematów z nią związanych.

Najnowsze wydanie magazynu Wiadomości IC tradycyjnie dostarcza mnóstwo informacji związanych z asortymentem firmy. Ponadto znaleźć można w nim ciekawe artykuły przygotowane we współpracy z ekspertami Inter Cars, które z pewnością znajdą zainteresowanie wśród warsztatowców. Oczywiście nie mogło również zabraknąć newsów z życia spółki.

Jedną z głównych pozycji nowego numeru jest rozmowa z legendą skoków narciarskich i zapalonym rajdowcem, Adamem Małyszem. Skoczek z Wisły opowiedział o swojej historii, planach na najbliższy czas i emocjach związanych z udziałem w rajdzie Dakar. Oprócz tej rozmowy znaleźć można także odpowiedzi, jakich udzielił Filip Nivette w Turbo Wywiadzie.

W tym numerze Wiadomości IC będzie można także przeczytać relacje z niezwykle ważnych wydarzeń, jakimi były uroczystości związane z 16. Targami części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów, które odbyły się pod koniec września na PGE Narodowym.

Ponadto, w najnowszym wydaniu zamieszczono przydatne wyniki konkursu „Pokaż czym się wozisz”, a także przedstawiono ciekawe propozycje gadżetów, które idealnie nadadzą się jako prezenty świąteczne.

Nowy numer Wiadomości w najbliższych dniach trafi do klientów Inter Cars w całej Polsce. Bardziej niecierpliwi czytelnicy mogą już się zapoznać z nim w wersji elektronicznej.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!