Diesel Service oficjalnym dystrybutorem Borg Warner

, 14 listopada 2017, 14:41

Firma Diesel Service została oficjalnym dystrybutorem marki Borg Warner w Polsce z autoryzacją na systemy Turbo i Thermal.

Amerykański koncern Borg Warner jest producentem komponentów oraz systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych w pojazdach samochodowych. Firma specjalizuje się w produkcji turbosprężarek, układów kontroli oraz chłodzenia dla branży motoryzacyjnej i obecnie jest liderem w produkcji tych urządzeń w Europie.

Jako jedyni posiadamy autoryzację dwóch działów marki Borg Warner w Polsce – informuje Anna Protasiuk, Menedżer ds. Rozwoju firmy.

Możliwość bezpośredniej współpracy z marką Borg Warner to ważny krok w rozwoju naszej organizacji. Dołączając do grona dystrybutorów marki zyskaliśmy możliwość wymiany wiedzy i wzajemnych doświadczeń. Mamy głęboką nadzieję, iż przełoży się to na wzrost konkurencyjności naszej Firmy, a także pozwoli na szersze zaspokojenie potrzeb naszych Klientów – dodaje.

Oferta Diesel Service dostępna jest na stronie internetowej: www.turbosprezarki-nowe.pl

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Damian, 15 listopada 2017, 12:48 0 0

Super !

Odpowiedz