Wkłady do lusterek zewnętrznych Kraft

, 25 października 2017, 14:04

Z początkiem października oferta marki Kraft Automotive powiększyła się o wkłady do lusterek zewnętrznych. Asortyment tej grupy zawiera 277 referencji przeznaczonych do najbardziej popularnych aut na rynku.

Wkłady do lusterek samochodowych Kraft Automotive wykonane są ze wszystkich rodzajów formatek szklanych: sferycznych, asferycznych i płaskich. Parametry oferowanych zamienników są identyczne z tymi, jakie zapewniają producenci na pierwszy montaż:

  • Ogrzewanie – lusterka z tą funkcją wyposażone są w maty grzewcze i są gotowe do podpięcia do zasilania grzania lustra;
  • Szkło chromowane – bezbarwne – nie zaburza kolorów i barw;
  • Szkło niebieskie – poza ciekawym wyglądem zwiększa bezpieczeństwo kierowcy – światła samochodów jadących za naszym pojazdem nie wywołują odblasków i ograniczają ryzyko oślepienia kierowcy.

Zwierciadła lusterek są wykonane z odpowiednio wyprofilowanego szkła według obowiązujących norm europejskich. Nie zniekształcają odbitego obrazu. Wkłady posiadają kompletne mocowanie. Dostępne referencje mają takie same parametry jak modele stosowane na pierwszy montaż (ogrzewanie, wersja chrom, wersja niebieska).

Pełna oferta produktów Kraft Automotive jest dostępna w sieci sprzedaży firmy Inter-Team oraz u wybranych dystrybutorów handlowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

smutna konkurencja, 25 października 2017, 15:29 5 -2

inter -team rośnie w siłe, brawo!

Odpowiedz

Anonim, 25 października 2017, 22:08 6 -2

Zostać tym wybranym dystrybutorem Kraft to dopiero wyróżnienie, to nie dla byle kogo.

Odpowiedz

Anonim, 26 października 2017, 9:12 2 -2

słaba ta ironia

Odpowiedz

Swojak, 26 października 2017, 11:51 2 -2

Fajnie, bo w IC są a tu słabo z tym było, zawsze będzie dodatek do usługi w warsztacie. Dla mnie bomba bo zawsze zwracam na to uwage klientom w swoim warsztacie i w zasadzie w 99% przypadków proszą o wymianę.

Odpowiedz