VARTA Classic – nowe akumulatory do starych pojazdów

, 27 września 2017, 12:26

Nowością firmy VARTA, prezentowaną na minionych Targach Inter Cars były akumulatory z linii Classic. Są one przeznaczone do pojazdów zabytkowych i charakteryzują się dopracowanym designem.

Akumulatory VARTA Classic są przeznaczone do pojazdów klasycznych i łączą tradycję z nowoczesnością. Charakteryzuje je ręcznie wykończona ebonitowa obudowa z lutowanymi łączniki cel na zewnątrz oraz zaawansowana technologia w środku. Akumulatory kierowane są dla miłośników starej motoryzacji.

– Korzyści dla właścicieli zabytkowych pojazdów, jakie oferują akumulatory VARTA Classic są nie do przecenienia. Otrzymują oni nowoczesną technologię zamkniętą w klasyczną obudowę. Jakość VARTA zapewnia niezawodność rozruchu – warto bowiem zaznaczyć, że mamy tu często do czynienia z pojazdami bardzo rzadko uruchamianymi. Kolekcjonerzy biorący udział w konkursach na pewno docenią design akumulatorów z linii Classic. Na takich zawodach często przyznawane są punkty za jak najbliższe odwzorowanie stanu fabrycznego pojazdów. – powiedział nam Adam Potępa, Key Account Coordinator firmy VARTA.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Alfons_Petarda, 28 września 2017, 8:01 1 -1

Do mojego Opla Astry Classic sobie zamontuję.

Odpowiedz