Układ paska w kąpieli olejowej – nowe rozwiązanie Gates

, 12 września 2017, 12:21

Firma Gates Corporation poinformowała o zastosowaniu na pierwszym montażu (OE) zintegrowanego układu paska pracującego w kąpieli olejowej (BiO), napinacza i zespołu kół zębatych ECO w wielu wymagających i bardzo wydajnych silnikach.

UKŁAD PASKA PRACUJĄCEGO W KĄPIELI OLEJOWEJ FIRMY GATES

W dobie konkurencyjnej gospodarki światowi producenci samochodów szukają dostawców innowacyjnych rozwiązań do coraz bardziej wymagających zastosowań. Układ paska Gates pracującego w kąpieli olejowej oferuje szereg korzyści niedostępnych dla tradycyjnych napędów łańcuchowych. Układ Gates BIO umożliwia zredukowanie zużycia paliwa, emisji CO2, masy, poziomu hałasu i zwiększenie niezawodności w porównaniu do napędów łańcuchowych.

– Podczas, gdy niektórzy producenci oferują poszczególne komponenty układu paska pracującego w kąpieli olejowej, nasza firma zapewnia zintegrowane, kompleksowe rozwiązanie BiO – powiedział Tom Pitstick, szef marketingu firmy Gates. – Efekty widać jak na dłoni: klienci wybierają firmę Gates jako dostawcę zintegrowanych układów do nowych, wymagających silników, które są mniejsze, mocniejsze i bardziej dynamiczne aniżeli przed laty.

Firma Gates, jako jedyna w branży opracowuje, produkuje, dostarcza i zapewnia wsparcie dla w pełni zintegrowanych rozwiązań w zakresie paskowych układów napędowych na światowym rynku pierwszego montażu (OE).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Forte Polska, 12 września 2017, 19:07 2 0

Wszytko jest ok i rozwiązanie bardzo dobre ale, no właśnie co jest nie tak jeżeli jest ale. Otóż takie rozwiązanie wymaga bardzo dobrego oleju. Nie widzę dobrze tego rozwiązania, z ekonomicznymi kosztowo wymianami, co 30 tys km. Wydaje mi się, że bez dodatkowego oczyszczania silnika przed wymianą , będzie to rozwiązanie dość usterkowe.

Odpowiedz

mechanio, 17 września 2017, 11:46 1 0

Dla mechanikow to bardzo dobra wiadomosc :-)

Odpowiedz