Targi Automechanika 2024. Ten producent części zaprezentuje swoje nowości.

10 lipca 2024, 15:17

Targi Automechanika 2024 we Frankfurcie to jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży motoryzacyjnej. Wśród wystawców znajdzie się mnóstwo firm, także z sektora części samochodowych. Jednym z takich producentów jest UNIGOM.

UNIGOM, lider w sektorze części samochodowych specjalizujący się w produktach gumowych i gumowo-metalowych, ogłasza swój udział w targach Automechanika Frankfurt, zaplanowanych od 10 do 14 września 2024 roku. UNIGOM zaprezentuje swoje innowacyjne rozwiązania i wprowadzi dwie nowo nabyte marki, Deltagom i Ages, w hali 6.0, stoisko C24.

W tym roku UNIGOM nie tylko zaprezentuje swoje najnowsze osiągnięcia, ale także zadebiutuje markami Deltagom i Ages, oznaczając znaczące rozszerzenie asortymentu produktów firmy i podkreślając jej zaangażowanie w doskonałość i przywództwo technologiczne w branży.

– Nasi goście na targach Automechanika we Frankfurcie będą mieli wyjątkową okazję do zapoznania się z nowymi markami Deltagom i Ages, które są synonimem jakości i innowacji – powiedział Luciano Palmitessa, dyrektor generalny UNIGOM. – Przedstawienie tych marek podczas wydarzenia jest dla nas kluczowym momentem, demonstrującym nasze nieustanne zaangażowanie w ulepszanie i poszerzanie naszego portfolio produktów wysokiej jakości.

Deltagom słynie z wysokiej jakości wahaczy, a Ages może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Integracja tych marek znacznie poszerza ofertę produktów UNIGOM w segmencie gumowym i gumowo-metalowym, zaspokajając coraz bardziej zróżnicowane potrzeby rynku.

Obecność UNIGOM na targach Automechanika służy jako platforma do wzmacniania międzynarodowych partnerstw i przyciągania nowych klientów, podkreślając wartość dodaną, jaką jej produkty wnoszą do branży motoryzacyjnej. UNIGOM zaprasza wszystkich uczestników targów Automechanika Frankfurt do odwiedzenia swojego stoiska, aby odkryć innowacje i możliwości oferowane przez marki UNIGOM, Deltagom i Ages.

targi automechanika unigom

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!