UFI Group zapowiedziało nowość, którą zaprezentuje na ważnych targach branżowych

4 lipca 2024, 14:37

Już we wrześniu odbędą się bardzo ważne targi branżowe we Frankfurcie. UFI planuje w trakcie tych targów zaprezentować opracowane przez siebie rozwiązania technologiczne przeznaczone dla samochodów wodorowych.

UFI Filters zaprezentuje innowacje technologiczne dla sektora wodorowego na targach Automechanika we Frankfurcie w dniach 10 – 14 września 2024 r.

Firma stawia sobie za cel aktywny udział w procesie dekarbonizacji poprzez produkcję innowacyjnych, katalizowanych membran do produkcji zielonego wodoru i do przekształcania wodoru w energię elektryczną. Firma UFI Hydrogen, zajmującą się projektowaniem i produkcją membran, zadebiutuje w Europie na targach we Frankfurcie.

UFI Group działa w branży wodorowej od 2017 r. i opracowuje urządzenia filtrujące do wodorowych ogniw paliwowych. Jednym z nich jest Super Adsorber, katodowy filtr powietrza, który wraz z filtrami jonowymiennymi zapewnia najlepsze działanie ogniw paliwowych w pojazdach ciężarowych, a także w samochodach osobowych i lekkich pojazdach użytkowych.

Oprócz nowych technologii UFI Group zaprezentuje swoje know-how w dziedzinie filtracji oparte na ponad 50-letnim doświadczeniu. Firma posiada ogromny dorobek na rynku OE, z którego korzysta 95% światowych marek motoryzacyjnych i 50% producentów pojazdów ciężarowych. Wiele z tych innowacyjnych technologii filtracji opracowanych przez UFI dla rynku aftermarket i służących do zarządzania termicznego będzie można zobaczyć na targach Automechanika.

UFI Filters na targach Automechanika 2024: Hala 5.0, stoisko C77

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!