Blisko 600 nowych pytań i odświeżona formuła Treningów wiedzy!

15 lutego 2023, 14:30

Treningi wiedzy to wyjątkowa baza pytań technicznych, przygotowanych przez ekspertów z rynku części zamiennych i napraw samochodowych. W ostatnim czasie eksperci przygotowali blisko 600 nowych pytań. Łącznie jest ich już zatem ponad 2000!

Treningi wiedzy – nowe pytania, nowa formuła

Wraz z kolejnym poszerzeniem zawartości bazy wiedzy, zmieniliśmy nieco format treningów. Obecnie przejście pojedynczego treningu wymaga udzielenia odpowiedzi na 50 pytań, losowanych przez komputer. Ze względu na liczbę pytań w bazie, szansa na wylosowanie dwukrotnie tego samego zestawu pytań jest niemal zerowa.

Za prawidłowe odpowiedzi w treningu przyznawane są punkty. Można zdobyć ich maksymalnie 300. Każdorazowo po zakończeniu treningu można wydrukować imienny certyfikat* jego ukończenia. Na certyfikacie podana jest liczba punktów, zatem warto powalczyć o jak najlepszy wynik.

Przypominamy, że istnieją dwie kategorie Treningów wiedzy – dla mechaników samochodowych oraz handlowców z branży motoryzacyjnej. Treningi można wypełniać dowolną liczbę razy, a swoje postępy można śledzić w rankingu*.

Kliknij, aby przejść do nowej edycji Treningów wiedzy

* By było to możliwe, należy podać nick przed rozpoczęciem treningu

Jeżeli jesteś zainteresowany, aby i Twoje pytania pojawiły się w „Treningach Wiedzy” napisz o tym na adres: biuro@motofocus.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!