Nie żyje Rene Szotek – współzałożyciel czeskiej redakcji MotoFocus

14 lutego 2023, 8:23

Ze smutkiem informujemy o śmierci René Szotka, współzałożyciela czeskiej redakcji portali MotoFocus i TruckFocus – pierwszego zagranicznego oddziału naszej grupy. René był dobrze znaną postacią w branży części i napraw pojazdów, nie tylko w Czechach, ale i w Polsce.

René Szotek odpowiadał za uruchomienie pierwszego zagranicznego oddziału naszej redakcji na rynku czeskim, a wkrótce także na słowackim. Swoją pracę w naszej firmie rozpoczął w 2010 r. Dzięki zaangażowaniu René, portale szybko rozwinęły się i do dziś regularnie dostarczają czytelnikom informacji na temat najważniejszych wydarzeń i nowości na rynku części i napraw samochodów.

Choć w ostatnich latach René poświęcił się pracy w innej dziedzinie, jego wkład w rozwój rynku motoryzacyjnego pozostanie zapamiętany. Wierzymy, że na zawsze pozostanie w sercach wszystkich, którzy mieli okazję Go poznać.

René odszedł w wieku 51 lat. Pogrążonej w żałobie rodzinie i bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

baq8, 16 lutego 2023, 8:12 3 0

Spotkałem Rene wielokrotnie - to był wspaniały człowiek. Kondolencje dla rodziny i najbliższych.

Odpowiedz

Bartek S., 16 lutego 2023, 9:31 1 0

Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół...

Odpowiedz