Jak produkowane są części regenerowane? Kampania FAAS Forum.

11 kwietnia 2024, 9:02

Zajmujące się zrównoważonym rozwojem na wtórnym rynku części i napraw pojazdów stowarzyszenie FAAS (Forum on Automotive Aftermarket Sustainability) rozpoczęło kampanię, której celem jest uświadamianie użytkownikom pojazdów zalet regenerowanych części samochodowych.

Europa jest drugim co do wielkości rynkiem regenerowanych części zamiennych. Wkrótce ten sektor rynku ma stać się jeszcze silniejszy, jest bowiem elementem procesu dążenia do osiągnięcia zrównoważonego rozwoju w branży motoryzacyjnej.

Kampania podkreśla korzyści ze stosowania części regenerowanych. Komunikuje, że części zamienne poddane profesjonalnej regeneracji oferują jednakową jakość w zestawieniu z produktami nowymi. Jednocześnie fabryczna regeneracja przyczynia się do oszczędzania surowców i redukcji emisji CO2.

Data rozpoczęcia kampanii nie jest przypadkowa. 11 kwietnia przypada światowy dzień regeneracji części – Global Reman Day.

Poniżej przedstawiamy film promujący kampanię (zawiera polskie napisy):

Forum on Automotive Aftermarket Sustainability (FAAS) to nowe europejskie stowarzyszenie, działające na rzecz promowania zrównoważonego rozwoju w branży motoryzacyjnej. Więcej informacji na tego temat można znaleźć TUTAJ.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!