Program lojalnościowy proPoints: HELLA, NITERRA, ZF i VARTA w ramach wspólnego programu lojalnościowego

13 marca 2024, 23:59

Program proPoints skierowany jest do niezależnych warsztatów samochodowych zaopatrujących się w produkty marek partnerskich programu: HELLA, HELLA Pagid, NGK, NTK, SACHS, LEMFÖRDER, TRW, ZF i VARTA. Korzystanie z części zamiennych sprawdzonych i renomowanych producentów jest teraz łatwiejsze i bardziej opłacalne. Dzięki połączeniu sił partnerów programu warsztaty mogą otrzymać punkty za produkty, które w ponad 70% pokrywają zapotrzebowanie warsztatów na części zamienne.

Zasady programu

Zbieranie punktów w programie proPoints opiera się na bardzo prostych zasadach. Pierwszy krok to rejestracja warsztatu na stronie internetowej www.propoints.pl. W trakcie rejestracji uczestnik wybiera do 5 dystrybutorów, u których zaopatruje się w produkty marek partnerskich programu. Punkty za zakupy dokonane u wskazanych dystrybutorów są przeliczane i aktualizowane automatycznie. Uczestnicy programu mogą liczyć na dodatkowe akcje i promocje oraz rozszerzanie oferty nagród o nowe, ciekawe pozycje.

Korzyści płynące z programu proPoints

Uczestnicy programu za pośrednictwem portalu internetowego mogą w prosty sposób wymienić zebrane punkty na atrakcyjne nagrody w wielu kategoriach: m.in. elektronika, wyposażenie warsztatu i biura, akcesoria kuchenne, zabawki czy vouchery. Bogata gama produktów przygotowanych specjalnie dla warsztatów umożliwia każdemu z zarejestrowanych wybór nagród z szerokiej puli. Uczestnicy programu w dowolnym momencie mogą sprawdzić stan i termin ważności zebranych punktów, a także wybrać najkorzystniejsze nagrody.

Dołącz do programu proPoints na www.propoints.pl, odbierz 50 punktów powitalnych i zbieraj punkty za zakupy, by wymienić je na nagrody!

Artykuł sponsorowany ZF Aftermarket

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!