Oferta marki części samochodowych SKV powiększyła się o stacyjki

22 lutego 2024, 15:05

Stacyjki SKV to rozwiązania, gotowe do instalacji w pojeździe. Kompletnie wyposażone w moduły, okablowanie i kostki elektryczne, zapewniają szybki i łatwy montaż.

W ofercie wkładek zamków i stacyjek SKV znajduje się blisko 150 modeli, które pasują do wszystkich typów aut osobowych i dostawczych. Każda z nich objęta jest 3-letnią gwarancją.

Szczelna obudowa zamka oraz komponenty wewnątrz cylindreka wykonane są z metali kolorowych, nierdzewnych stopów lub spieków, co gwarantuje długotrwałą ochronę przed korozją. Wkładki zamków SKV, dzięki specjalnym środkom smarnym i konserwującym, są odporne na korozję, zatarcia i nie absorbują wilgoci.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 24 lutego 2024, 12:49 1 0

Oby się otwierały tyle razy co zamykały

Odpowiedz

Auto Lech, 24 lutego 2024, 20:08 5 -1

A już miałem napisać : "co to się stanęło", że jest materiał na motofocus o SKV i nie ma prześmiewania. Jednak tradycji stało się zadość i Anonimowy głupek spełnił swoją funkcję i napisał komentarz na miarę własnych możliwości intelektualnych.

Odpowiedz