Wsparcie warsztatów na ciekawym rynku – Centrum Kompetencji Tuningowych

15 listopada 2023, 23:48

Samochody tuningowe stanowią niszę na rynku, jednak liczba ich pasjonatów stale się zwiększa. Jednocześnie wiele rozwiązań z tego obszaru można zaoferować kierowcom, którzy nie są zadeklarowanym fanami tuningu. Poznać lepiej ten segment motoryzacji można dzięki Centrum Kompetencji Tuningowych.

Eksperci Centrum Kompetencji Tuningowych dostępni są dla klientów pod adresem email ckt@intercars.eu oraz pod nr tel. (+48) 801 801 770. Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Tuning w sklepie Inter Cars to niskie ceny, promocje i duży wybór produktów, a od dzisiaj także Centrum Kompetencji Tuningowych – nowa infolinia techniczna, dostępną od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Dzięki niej klienci firmy mogą uzyskać lepsze wsparcie techniczne w obszarze części i usług tuningowych oraz wygodnie złożyć zamówienie na taki asortyment.

Asortyment tuningowy w Inter Cars to m.in. sportowe i off-roadowe opony, amortyzatory i hamulce, a także filtry stożkowe. Zainteresowani nimi mogą być klienci, dla których motoryzacja jest wielką pasja oraz kierowcy, którzy poszukują dla swoich aut części, które spełnią niecodzienne wymagania. Centrum Kompetencji Tunigowych pomoże polskim warsztatom odpowiedzieć na ich potrzeby.

Kompendium wiedzy i promocje na dedykowanej stronie

W związku z działalnością infolinii, uruchomiona została także nowa strona internetowa, wzbogacona o treści edukacyjne i najlepsze oferty ze sfery tuningu. Jest to kolejna odpowiedź na rosnące wymagania rynku – poprzez Centrum Kompetencji Tuningowych Inter Cars wychodzi naprzeciw potrzebom coraz szerszej grupy klientów.

Na dedykowanej stronie – https://elink.intercars.eu/tuning – można przeczytać artykuły techniczne w formie poradników, zapoznać się z najpopularniejszymi liniami produktowym oraz uzyskać dane kontaktowe do ekspertów w tym obszarze.

Eksperci Inter Cars zapewniają najlepsze wsparcie techniczne, np. pomagając w rozwiązaniu konkretnych problemów związanych z zamówionymi produktami. Klienci mogą otrzymać wskazówki, rady oraz instrukcje dotyczące instalacji, konfiguracji i użytkowania części i akcesoriów dostępnych w ofercie dystrybutora.

Wsparcie w dobraniu części i zamówieniu

Dobranie właściwych rozwiązań oraz złożenie zamówienia na części do samochodów off-roadowych oraz tuningowanych jest dzięki nowej usłudze i stronie Inter Cars zdecydowanie prostsze.

– Infolinia Centrum Kompetencji Tuningowych umożliwia szybkie i wygodne złożenie zamówienia. Nasi konsultanci pomagają klientom w wyborze odpowiednich produktów, udzielają informacji na temat cen i dostępności, a także przeprowadzają proces składania zamówienia. Zapewniamy pełną dostępność i odpowiednie terminy realizacji. Przykładowo, jeśli klienci potrzebują uzyskać informacje na temat dostępności danego produktu lub terminu realizacji zamówienia, nasz zespół infolinii jest do ich pełnej dyspozycji. Udzielamy aktualnych informacji na temat stanu magazynowego oraz szacowanych terminów wysyłki – mówi Piotr Grzyb, Junior Product Expert w PL HQ Car Installations and Tuning w Inter Cars.

Eksperci Centrum Kompetencji Tuningowych dostępni są dla klientów pod adresem email ckt@intercars.eu oraz pod nr tel. (+48) 801 801 770. Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Artykuł sponsorowany Inter Cars

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 18 listopada 2023, 16:55 0 0

***** **

Odpowiedz

Górol, 21 listopada 2023, 16:01 0 0

aleś koleś zabłysł :):):)

Odpowiedz