Philips wprowadza nową generację samochodowych żarówek LED – Ultinon Pro3100

18 kwietnia 2023, 16:06

Nowa generacja LEDowych żarówek Philips Ultinon Pro3100 pasuje do wielu modeli samochodów. Wśród zalet nowych żarówek producent wymienia szybkość włączania się światła, łatwy montaż oraz poprawioną jasność względem poprzedniej generacji.

Żarówka led Philips

Przewaga żarówek LED nad tradycyjnymi żarówkami samochodowymi

Podczas cofania, zatrzymywania się czy skręcania kierowcy muszą wysyłać jasne sygnały o zamierzonym ruchu pojazdu, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym użytkownikom dróg. W przeciwieństwie do żarówek konwencjonalnych, LEDy nie potrzebują czasu na rozgrzanie się, lecz wytwarzają światło natychmiast po włączeniu. W przypadku konwencjonalnych żarówek samochodowych większa moc światła oznacza krótszą żywotność. Nowe żarówki od Philipsa mają do dziewięciu razy dłuższą żywotność niż ich żarowe odpowiedniki.

Nowe ledy – tradycyjne trzonki

Philips Ultinon Pro3100 pasują w miejscu tradycyjnych żarówek ponieważ są wyposażone w standardowe trzonki. Są one kompatybilne z szeroką gamą marek i modeli samochodów. LEDy nie są polaryzowane i nawet włożone „na odwrót” będą świeciły. Żarówki Philipsa w specyfikacji festoon pasują także do gniazd żarówkowych wewnątrz samochodu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!