Nowa siedziba AS-PL UK Ltd. w Liverpoolu

11 kwietnia 2023, 12:38

Wkrótce po otwarciu nowego magazynu w hiszpańskiej Walencji, firma AS-PL ogłosiła otwarcie nowoczesnego magazynu w Liverpoolu. To kolejna po Turynie i Walencji siedziba nowego zagranicznego oddziału firmy. AS-PL UK Ltd., który od 2017 roku miał swoją siedzibę w Londynie, przenosi się do całkowicie nowej hali o powierzchni 1000 m2.

 

Na miejscu przygotowano nowoczesną przestrzeń biurową oraz funkcjonalna strefę pakowania i przyjęcia towaru. Magazyn posiada 1500 miejsc paletowych oraz 3-poziomową antresolę o łącznej powierzchni 500 m2.

– Jestem naprawdę dumny z tego, jak rozwinęła się nasza firma w ciągu ostatnich lat. Cieszę się również, że po nowych magazynach we Włoszech i Hiszpani, przyszedł czas na Wielką Brytanię. Jest to dla nas możliwość, aby umocnić się na rynku brytyjskim jako profesjonalny dystrybutor alternatorów i rozruszników – wyjaśnia Kevin Sharp, Regionalny Dyrektor Handlowy w AS-PL UK Ltd.

– Po sukcesie, jakim okazało się otwarcie magazynu we Włoszech i w Hiszpanii, przyszedł
czas na kolejny krok. Decyzja o powiększeniu naszego magazynu w Wielkiej Brytanii była
podyktowana dużym zapotrzebowaniem na produkty marki AS w tym regionie. Od teraz nasi klienci będą mieli dostęp do jeszcze szerszej gamy produktów, a dostawy nastąpią w o wiele szybszym czasie – tłumaczy Kamil Olejniczak, Regionalny Dyrektor Handlowy w AS-PL Sp. z o.o.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!