Bilstein wprowadził zawieszenie gwintowane do nowego VW Multivana

25 stycznia 2023, 11:21

Najnowsza generacja vanów VW T7 charakteryzuje się nie tylko nowoczesną technologią, ale także niezwykle udanym designem. Nowy Multivan przekonuje także jako „samochód słuchający kierowcy”, do którego Bilstein wprowadził zawieszenie gwintowane EVO S.

Sprawdzane na stanowiskach testowych oraz w wielu testach drogowych na całym świecie – na nawierzchniach o różnej jakości – drogowe zawieszenie stabilizuje nadwozie, zapewniając lepsze osiągi i komfort. Dzięki certyfikatowi części te mają komplet dopuszczeń do użytku drogowego. Ponadto, wysokość można zmienić w dowolnym momencie, bez konieczności ponownego udawania się do centrum testowego.

Wizualnie nowy zestaw gwintowany obniża vana VW nawet o 50 mm (wartość ta może się różnić w zależności od wariantu wyposażenia i silnika). Wskutek obniżenia nadwozia, opony i nadkola idealnie do siebie pasują. W ten sposób, dzięki tuningowi zawieszenia dodaje się więcej dynamicznego wyglądu do nowego VW T7.

Amortyzatory Bilstein EVO S są sztywniejsze względem standardowych. Zoptymalizowana wysokość pojazdu zapewnia również niższy środek ciężkości i daje uczucie pewności prowadzenia. Wszystkie zawieszenia gwintowane EVO performance posiadają powłokę cynkowo-niklową chroniącą przed korozją.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!