GALAXY DUAL – dwufunkcyjny akumulator do łodzi i kamperów od AUTOPART

12 października 2022, 23:58

AUTOPART, mielecki producent akumulatorów rozruchowych przygotował nową linię produktów przeznaczonych dla łodzi i kamperów. GALAXY DUAL to akumulator podwójnego zastosowania, który zapewni szybki rozruch oraz zagwarantuje działanie urządzeń elektrycznych przy wyłączonym silniku pojazdu. GALAXY DUAL zaprezentowany został pierwszy raz na targach Automechanika we Frankfurcie we wrześniu 2022.

Linia GALAXY DUAL powstała w odpowiedzi na oczekiwania rynku łodzi i kamperów, który w ostatnich latach rozwinął się nie tylko w Europie, ale także w Polsce. Akumulatory podwójnego zastosowania sprawdzają się zwłaszcza w mniejszych środkach transportu wodnego, gdzie często brakuje miejsca na osobne akumulatory rozruchowe i głębokiego rozładowania . DUAL łączy w sobie te funkcje, stanowiąc kompaktowe rozwiązanie zasilające.

Od lat produkujemy akumulatory głębokiego rozładowania, które cieszą się uznaniem rynku. W Galaxy DUAL postanowiliśmy połączyć te kompetencje i stworzyć wielofunkcyjny produkt wysokiej klasy, o długiej żywotności, bezobsługowy i bezpieczny. Wykorzystaliśmy w jego konstrukcji sprawdzone rozwiązania, a dodatkowo, pierwszy raz w naszych akumulatorach, zastosowaliśmy nowy rodzaj dodatków węglowych, który znacząco wpływa na żywotność produktu przy jednoczesnym zachowaniu parametrów rozruchowych – mówi Henryk Przybyło, dyrektor R&D w AUTOPART.

Galaxy DUAL powstał z użyciem płyt o zwiększonej grubości, odpornych na korozję i wykonanych z użyciem specjalnego stopu ołowiu oraz materiału aktywnego o połączonych właściwościach akumulatorów rozruchowych i głębokiego rozładowania. Ponadto, zastosowano separator o niskiej rezystancji, wpływający na zdolność rozruchową, oraz włókninę szklaną, która poprawia właściwości antywibracyjne akumulatora. W konstrukcji zewnętrznej uwagę zwraca szczelne wieczko typu SMF oraz zastosowanie podwójnych terminali w wybranych typach obudów.

Akumulatory Galaxy DUAL dostępne są w szerokim zakresie pojemności w różnego rodzaju obudowach.

Artykuł sponsorowany AUTOPART

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 19 października 2022, 9:42 0 0

CENA brutto ? Do magazynowanie energii 120Ah....

Odpowiedz

HENIUTEK, 19 października 2022, 10:02 0 0

ILE KOSZTUJE TAKI AKUMULATOR ,BRAK CENY

Odpowiedz

Anonim, 20 października 2022, 10:50 1 0

Kto tym handluje?

Odpowiedz