Zaciski Brembo Xtra – barwny akcent na kołach

25 maja 2022, 12:23

Brembo wprowadza na rynek najnowszą linię części zamiennych: zaciski Xtra. Są one przeznaczone do samochodów klasy premium, charakteryzują się oryginalnymi kolorami i są proste w montażu. Nowe produkty poszerzają ofertę Brembo dla rynku wtórnego i uzupełniają serię Xtra, obejmującą klocki i tarcze hamulcowe.


Projekt zacisków Brembo Xtra bazuje na doświadczeniu firmy w zakresie oryginalnego wyposażenia (OE). Podczas pracy inżynierowie zastosowali techniczne know‑how, a przede wszystkim zadbali o estetykę. W ten sposób powstał nowy asortyment stałych zacisków aluminiowych. Oferując zaciski Xtra firma udowadnia, że jest “dostawcą rozwiązań” spełniających specyficzne oczekiwania klientów.

Kierowcy będą mogli wybrać kolor, który najlepiej podkreśli charakter ich samochodu klasy premium. Standardowa paleta barw obejmuje czerwony, żółty, czarny i szary, ale na życzenie klientów dostępne będą również inne odcienie.

Gama zacisków Brembo Xtra pojawi się na rynku w czerwcu 2022 r. w zestawach zawierających dwa stałe aluminiowe zaciski i dwa zestawy akcesoriów (sprężyny i sworznie).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!