M-TECH poszerza asortyment o produkty dla motocykli i skuterów

11 maja 2022, 11:15

Coraz więcej użytkowników jako podstawowy środek transportu traktuje pojazdy dwukołowe, dlatego też motocykle czy skutery coraz częściej pojawiają się na drogach stając się alternatywą dla samochodów. Firma M-TECH oferuje szeroką gamę żarówek motocyklowych i skuterowych LED.

Żarówki motocyklowe w M-TECH

Producenci oświetlenia samochodowego w większym bądź w mniejszym stopniu posiadają w ofercie żarówki wyprodukowane w oparciu o technologię LED. Zamienniki tradycyjnych żarówek typu  W5W, C5W (potocznie zwana rurką), BA9s czy BA15s są standardem. Takie same żarówki stosuje się również w jednośladach m.in. jako postojówka, światło obrysowe czy cofania oraz stopu. Są jednak miejsca w motorach czy skuterach gdzie uniwersalna żarówka samochodowa nie wystarczy i potrzebne jest dedykowane rozwiązanie. Dział R&D firmy M-TECH to zauważył i wprowadza do oferty również żarówki szyte na miarę do tego typu pojazdów takie jak HS1, BA20d i P15d w wersji LED (oświetlenie reflektora głównego – światło mijania i drogowe).

Na początek w ofercie firmy M-TECH będziemy mogli znaleźć dwie serie LEDowych zamienników żarówek typu HS1, BA20d i P15d stosowanych w reflektorach jako światło mijania i drogowe. Seria LB55x to żarówki, w których zastosowano 12 markowych diod SMD3030 co w połączeniu z rozbudowanym radiatorem o innowacyjnym kształcie sprawia, że źródło światła jest odpowiednio chłodzone co zapobiega przegrzaniu, a co za tym idzie uszkodzeniu żarówki. Diody zostały umieszczone na płytce PCB po 6 z każdej strony co wydaje się optymalnym rozwiązaniem. Strumień świetlny na poziomie max. 1200lm zapewnia gwarancję komfortu podróżowania nawet po najciemniejszych drogach.

Seria LB57x to żarówki o zupełnie innej konstrukcji niż LB55x. główną cechą, która je wyróżnia to zastosowana soczewka oraz zupełnie inny kształt radiatora, który jest równie wydajny i w odpowiedni sposób dba by dioda nie uległa przegrzaniu. Za źródło światła odpowiadają dwie niezwykle wydajne diody typu SMD3570 gwarantujące strumień świetlny do max. 1400lm co zaspokoi najbardziej wybrednych użytkowników tego typu pojazdów.

Dwie serie żarówek LB55x i LB57x, które wkrótce uzupełnią ofertę M-TECH, dzięki różnorodnej konstrukcji, pozwalają na znalezienie odpowiedniego rozwiązania do konwersji tradycyjnego oświetlenia na ledowe w większości reflektorów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!