Blue Print uruchamia kampanię ‘The Proof of Perfect Fit’, czyli ‘Dowód perfekcyjnego dopasowania’

7 kwietnia 2022, 7:00

Firma Blue Print, uznany dostawca wysokiej jakości części zamiennych do samochodów produkcji azjatyckiej, uruchamia kampanię kładącą nacisk na jakość i precyzję swoich produktów. Hasło kampanii brzmi ‘The Proof of Perfect Fit’, czyli 'Dowód perfekcyjnego dopasowania’. Występuje ono w połączeniu z rynkowym sloganem marki ‘Right First Time®’, czyli ‘Za pierwszym razem®’. Centralnym elementem kampanii jest film video opowiadający historię o tym, jak doświadczenie i wiedzę można skutecznie przenosić z pokolenia na pokolenie. To proces, który w Blue Print zachodzi od roku 1994.

Kluczowym elementem tej kampanii jest unikalny odcisk palca Blue Print. Znak ten umieszczany jest wyłącznie na produktach spełniających najwyższe standardy jakości.

Hasło kampanii ‘The Proof of Perfect Fit’, tzn. 'Dowód perfekcyjnego dopasowania’ jest zwieńczeniem pełnej koncentracji marki na jakości spełniającej wymagania OE oraz oferowaniu produktów, które spełniają zasadę ‘Right First Time®’, czyli ‘Za pierwszym razem®’.

Słowo ‘Precyzja’ nawiązuje do ciągłego dążenia Blue Print do dostarczania produktów w jakości OE. Intensywne wewnętrzne testy i badania pozwalają firmie Blue Print zaoferować elementy spełniające specyfikacje OE, a jednocześnie doskonale dopasowane i umożliwiające bezproblemowy montaż. Filozofia ‘Fast to Market’, czyli ‘Szybko na rynku’ przekłada się na możliwie jak najszybsze zaoferowanie części do samochodów właśnie wprowadzonych na rynek. Unikalność logo Blue Print w postaci odcisku palca można powiązać z jakością i szerokim asortymentem części zamiennych. Marka wyspecjalizowana jest w elementach do 25 azjatyckich marek pojazdów i dodatkowo oferuje przeznaczone do wszystkich marek tradycyjne linie filtrów, elementów układu hamulcowego i sprzęgła.

Zapraszamy na stronę internetową Blue Print pod adresem:

https://www.blue-print.com/pl/strona-glowna/

Artykuł sponsorowany Blue Print

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!