DENSO poszerzyło swoją ofertę o 33 modele tylnych wycieraczek samochodowych

5 maja 2023, 13:14

W ofercie producenta części zamiennych DENSO Aftermarket pojawiły się 33 nowe modele wycieraczek tylnej szyby w samochodach osobowych. Po światowych drogach porusza się łącznie 100 000 000 pojazdów do których te wycieraczki pasują.

Wycieraczki DENSO

DENSO Aftermarket rozszerzyło ofertę o 33 nowe wycieraczki tylne, które mają łącznie ponad 4600 zastosowań w 100 milionach pojazdów. Oferowane wycieraczki w pojazdach takich marek, jak Audi, BMW, Chevrolet, Dacia, Dodge, Jaguar, Mercedes, Porsche i SsangYong. Szczegółowe informacje o nowych wycieraczkach tylnych i pełna lista zastosowań są już dostępne w e-katalogu DENSO i w katalogu TecDoc. Przykładowe zastosowania można znaleźć w poniższej tabeli:

Program wycieraczek DENSO dla rynku wtórnego obejmuje wycieraczki szkieletowe, płaskie, hybrydowe i tylne. Wszystkie są produkowane i testowane, tak aby spełniały standardy ​dopasowania i wydajności. Udokumentowany dorobek OE i historia wdrażania pionierskich projektów sprawiają, że wycieraczki DENSO są pewnym wyborem na rynku części zamiennych. Więcej informacji o wycieraczkach i innych częściach DENSO oferowanych na rynku wtórnym można znaleźć w e-katalogu firmy na stronie
www.denso-am.eu/pl , w katalogu TecDoc lub u przedstawiciela DENSO.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!