Wyszukiwarka wycieraczek online – nowość polskiego producenta

30 czerwca 2023, 15:21

Zarówno osoby związane zawodowo z branżą motoryzacyjną jak i szukający wycieraczek do własnych samochodów kierowcy, mogą już skorzystać z wyszukiwarki online, stworzonej przez polskiego producenta, firmę OXIMO.

Wyszukiwarka wycieraczek OXIMO została zaprojektowana, aby prezentować preferowane i alternatywne modele wycieraczek OXIMO dla konkretnych modeli samochodów. Użytkownik po wprowadzeniu marki, modelu i roku produkcji pojazdu otrzymuje informacje o dostępnych wycieraczkach, wraz z najważniejszymi szczegółami, takimi jak długość, rodzaj mocowania i seria. Informacje te są wyraźnie widoczne, co ułatwia proces wyboru odpowiednich wycieraczek.

Wyróżniającą cechą strony jest jej layout graficzny, który jest w pełni responsywny i przystosowany do urządzeń mobilnych (RWD). Strona OXIMO oferuje użytkownikom możliwość zakupu wybranego zestawu wycieraczek (pasującego do danego samochodu) bezpośrednio na portalu Allegro za pomocą kilku kliknięć. Osobom, które preferują zakupy tradycyjne narzędzie wskaże, w którym sklepie stacjonarnym dostępne są wybrane akcesoria.

Jednym z kluczowych elementów nowej strony OXIMO jest dostępność szczegółowych informacji o poszczególnych modelach wycieraczek. Po kliknięciu w “szczegóły” użytkownik uzyskuje dostęp do pełnego opisu produktu, zdjęć, a nawet filmów instruktażowych, które pokazują, jak prawidłowo zamontować wycieraczkę.

Wyszukiwarka jest dostępna na stronie internetowej firmy OXIMO.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Łukasz, 11 lipca 2023, 14:52 0 0

Działa jak powinna. Filmik instruktażowy pomógł. Zakup wycieraczek oximo do mojego auta (mazda 3) na Allegro bezpośrednio z poziomu wyszukiwarki jest ułatwieniem.

Odpowiedz